RefSports   |   RefPool   |   RefTeam   
Moeten leden verplicht worden vrijwilligerswerk te doen voor de club?
home   |    wedstrijden   |    pool organiseren   |    deelnemen aan refpool   |    reglement   

Wedstrijden

Poule-fase

  #    datum    tijd  poule   thuis    -    uit    locatie  
  1    14 jun    17:00 uur    A    Rusland    -    Saoedi Arabië    Moscow  
  2    15 jun    14:00 uur    A    Egypte    -    Urugay    Yekaterinburg  
  3    15 jun    20:00 uur    B    Portugal    -    Spanje    Sochi  
  4    15 jun    17:00 uur    B    Marokko    -    Iran    Sint Petersburg  
  5    16 jun    12:00 uur    C    Frankrijk    -    Australië    Kazan  
  6    16 jun    18:00 uur    C    Peru    -    Denemarken    Saransk  
  7    16 jun    15:00 uur    D    Argentinië    -    Ijsland    Moscow  
  8    16 jun    21:00 uur    D    Kroatië    -    Nigeria    Kaliningrad  
  9    17 jun    20:00 uur    E    Brazilië    -    Zwitserland    Rostov  
  10    17 jun    14:00 uur    E    Costa Rica    -    Servië    Samara  
  11    17 jun    17:00 uur    F    Duitsland    -    Mexico    Moscow  
  12    18 jun    14:00 uur    F    Zweden    -    Zuid-Korea    Nizhny  
  13    18 jun    17:00 uur    G    België    -    Panama    Sochi  
  14    19 jun    20:00 uur    G    Tunesië    -    Engeland    Volgograd  
  15    19 jun    17:00 uur    H    Polen    -    Senegal    Moscow  
  16    19 jun    14:00 uur    H    Colombia    -    Japan    Saransk  
  17    19 jun    20:00 uur    A    Rusland    -    Egypte    Sint Petersburg  
  18    20 jun    17:00 uur    A    Urugay    -    Saoedi Arabië    Rostov  
  19    20 jun    14:00 uur    B    Portugal    -    Marokko    Moscow  
  20    20 jun    20:00 uur    B    Iran    -    Spanje    Kazan  
  21    21 jun    17:00 uur    C    Frankrijk    -    Peru    Yekaterinburg  
  22    21 jun    14:00 uur    C    Denemarken    -    Australië    Samara  
  23    21 jun    20:00 uur    D    Argentinië    -    Kroatië    Nizhny  
  24    22 jun    17:00 uur    D    Nigeria    -    Ijsland    Volgograd  
  25    22 jun    14:00 uur    E    Brazilië    -    Costa Rica    Sint Petersburg  
  26    22 jun    20:00 uur    E    Servië    -    Zwitserland    Kaliningrad  
  27    23 jun    20:00 uur    F    Duitsland    -    Zweden    Sochi  
  28    23 jun    17:00 uur    F    Zuid-Korea    -    Mexico    Rostov  
  29    23 jun    14:00 uur    G    België    -    Tunesië    Moscow  
  30    24 jun    14:00 uur    G    Engeland    -    Panama    Nizhny  
  31    24 jun    20:00 uur    H    Polen    -    Colombia    Kazan  
  32    24 jun    17:00 uur    H    Japan    -    Senegal    Yekaterinburg  
  33    25 jun    16:00 uur    A    Urugay    -    Rusland    Samara  
  34    25 jun    16:00 uur    A    Saoedi Arabië    -    Egypte    Volgograd  
  35    25 jun    20:00 uur    B    Iran    -    Portugal    Saransk  
  36    25 jun    20:00 uur    B    Spanje    -    Marokko    Kaliningrad  
  37    26 jun    16:00 uur    C    Denemarken    -    Frankrijk    Moscow  
  38    26 jun    16:00 uur    C    Australië    -    Peru    Sochi  
  39    26 jun    20:00 uur    D    Nigeria    -    Argentinië    Sint Petersburg  
  40    26 jun    20:00 uur    D    Ijsland    -    Kroatië    Rostov  
  41    27 jun    20:00 uur    E    Servië    -    Brazilië    Moscow  
  42    27 jun    20:00 uur    E    Zwitserland    -    Costa Rica    Nizhny  
  43    27 jun    16:00 uur    F    Zuid-Korea    -    Duitsland    Kazan  
  44    27 jun    16:00 uur    F    Mexico    -    Zweden    Yekaterinburg  
  45    28 jun    20:00 uur    G    Engeland    -    België    Kaliningrad  
  46    28 jun    20:00 uur    G    Panama    -    Tunesië    Saransk  
  47    28 jun    16:00 uur    H    Japan    -    Polen    Volgograd  
  48    28 jun    16:00 uur    H    Senegal    -    Colombia    Samara  
  49    30 jun    20:00 uur        1e groep A    -    2e groep B    Sochi  
  50    30 jun    16:00 uur        1e groep C    -    2e groep D    Kazan  
  51    01 jul    16:00 uur        1e groep B    -    2e groep A    Moscow  
  52    01 jul    20:00 uur        1e groep D    -    2e groep C    Nizhny  
  53    02 jul    16:00 uur        1e groep E    -    2e groep F    Samara  
  54    02 jul    20:00 uur        1e groep G    -    2e groep H    Rostov  
  55    03 jul    16:00 uur        1e groep F    -    2e groep E    Sint Petersburg  
  56    03 jul    20:00 uur        1e groep H    -    2e groep G    Moscow  
  57    06 jul    16:00 uur        Winnaar 49    -    Winnaar 50    Nizhny  
  58    06 jul    20:00 uur        Winnaar 53    -    Winnaar 54    Kazan  
  59    07 jul    20:00 uur        Winnaar 51    -    Winnaar 52    Sochi  
  60    07 jul    16:00 uur        Winnaar 55    -    Winnaar 56    Samara  
  61    10 jul    20:00 uur        Winnaar 57    -    Winnaar 58    Sint Petersburg  
  62    11 jul    20:00 uur        Winnaar 59    -    Winnaar 60    Moscow  
  63    14 jul    16:00 uur        Verliezer 61    -    Verliezer 62    Sint Petersburg  
  64    15 jul    17:00 uur        Winnaar 61    -    Winnaar 62    Moscow  
gebruikersnaam wachtwoord
algemene voorwaarden
disclaimer
privacyverklaring
cookieverklaring
sitemap
contact
algemene voorwaarden
disclaimer
privacyverklaring
cookieverklaring
sitemap
contact
algemene voorwaarden
disclaimer
privacyverklaring
cookieverklaring
sitemap
contact